1976'dan bu yana gelen tecrübe...

Kıraç Civata, 1976 yılında rondela üretimi ve satışı yapmak üzere İstanbul Bayrampaşa’da kurulmuştur. Bu alanda yapmış olduğu ürün çeşitliliği ve üretim kalitesiyle sektörün lider firmalarından biri olmayı başarmıştır. Üretimini, 1997 yılında İstanbul Esenyurt’da bulunan yeni fabrikasına taşımıştır. Aradan geçen zaman sürecinde hedeflerini gerçekleştiren Kıraç Civata 2001 yılında somun makinelerine yaparak Vesa Somun markası ile ürün portföyüne çelik somun ve çeşitlerini kazandırmıştır. Bu alanda yatırımlarına devam eden Kıraç Civata 2004 yılında civata ve özel imalatlar yapabilen çok vuruşlu özel soğuk dövme makinelerde alarak civata, vida ve özel soğuk dövme ürünlerde üreterek bağlantı elemanları sektöründe kendine önemli bir yer edinmiştir.

Ürün Portföyümüzde; civata, somun, vida, pimler, burçlar, kovanlar ve müşteri talebine bağlı soğuk dövme ürünlerdir. Bunların kullanım alanları; otomotiv, beyaz eşya, makine, mobilya, inşaat, elektrik, elektronik ve savunma sanayidir.

Kıraç Civata firması yenilikçi, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, araştırmacı, genç ve dinamik bir kadroya sahiptir. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine yüksek önem vermesinden dolayı yapmış olduğu üretimin çoğunluğuna özel ürünler oluşturmaktadır.

Civata Somun - Kıraç Civata
Kıraç Civata
Vesa Somun

Günlük Bazı Üretim Kapasitelerimiz

45678
Civata / Gün
84345
Somun / Gün
57346
Vidalar / Gün
65456
Pimler / Gün