Kıraç Civata Somun Rondela Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti. olarak günümüzün yoğun rekabetli uluslararası pazarda;

Müşterilerimizin koşulsuz tatminini ve güvenini sağlayacak, kusursuz ürün ve hizmetleri; tam zamanında, doğa ve çevreye saygı, topluma hizmet anlayışı ile üreterek sunmak öncelikli amacımız ve görevimizdir.

Bu amaca ulaşabilmek için birinci hedefimiz; ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını, müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla, organizasyonumuzun tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamaktır.

Müşteri ve ilgili tarafların beklentilerini karşılamak, uygulanabilir şartları gözetmek, “Sürekli İyileştirme” anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima geliştirerek “Toplam Kalite” ye ulaşmak için çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında sevgi ve gönül bağının kurulması temel hedefimizdir.

Bu hedefler doğrultusunda standartlara normlara ve yasalara uygun ve “müşteri odaklılığın” verdiği sorumluluk duygusu içerisinde kalite bilincinin yerleşmesi için gereken ortamları hazırlamakta, çalışanların eğitim ve öğrenimini sürekli geliştirmekte kararlıyız.

Kıraç Civata Kalite Belgelerimiz
Kıraç Civata
Vesa Somun